Technomarket , endüstriyel sanayide ki en yakın iş ortağınızdır. Geniş ürün portföyünde üstün,başarılı teknolojik endüstriyel ürünler, hizmetler ve deneyim  biriktirdi.

Bu kuvvetli   yönlere dayanarak, hızlı ve başarılı büyümemizi tekliflerimizin-siparişlerimizin sevkiyatlarımızın sürekli bağlantısı ile birleştiriyoruz.

Tümüyle müşteri odaklı ve proses odaklı  yaklaşımımız Technomarketi her uygulama için yüksek kaliteli, pvc konveyör bantlar, plastik modüler bantlar,flat chain,düz kayışlar, kauçuk konveyör bant,dişli triger kayışlar, sahada servis, triger dişli kasnaklar,zincir dişliler, kaplinler, tpu gıdaya uygun (FDA) onaylı poliüretan bantlar, kaplamalı çelik telli zaman kayışları, triger belt koşu bantları, koşu bandı paleti yüksek densitili PE 1000 mühendislik plastikleri, aşındırma kızakları, zincir kızakları, zincirler, metalik profiller, plastik zincirler, komponentler, konveyör ayakları, pabuçlar, dönüş viraj bantları, plastik modüler bantlar, asetal paletler, paslanmaz paletler,plastik rulo başlıkları,metal rulo başlıkları plastik dişliler, rulo kapakları, rulmanlar ve yüksek kaliteli taşıma – güç aktarma çözümleri,pnömatik hortumlar,iş eldivenleri,redüktör ve motor,metal zincirler,c9 galvaniz metalik profiller, sunan en iyi ve yakın tedarikçidir.

Bununla birlikte 2 adet cnc işleme makinası ve 1 adet torna tezgahı ile her türlü mil,avara-avare konveyör rulosu vd parça işleriniz itina ile malzemeli ve malzemesiz şekilde üretilir.

İş güvenliği ve tüm ihtiyaç duyduğunuz mühendislik teknik ürün portföyü için bize her zaman  ulaşabilirsiniz.

daha fazlası için info@technomarket.info.tr