Bussmann Sigorta EATON

Project Details

Categories:
semikron bussmann eaton electronicon celduc relais allright app Itelcond Adda Kubara Lamina HITACHI fusibles lac

Technoelectric – Dünyaca Ünlü markaların Buluşma Noktası

Güç Yarı İletkenleri, Sigortalar, Kondansatörler, SSR Sensörler

Güç Yarı İletkenleri: 

Semikron standart güç yarı iletkenleri

Hitachi Europe güç sistemleri raylı sistemler

Ze Kubara Lamina Mikro dalga tüpler

Proton-Electrotex diyor tristör ve güç modülleri

SİGORTALAR

Bussmann By EATON Sigorta Kutuları: Bussmann Silindir sigorta, Cooper bussmann

Bussmann hızlı tip sigortalar İngiliz BS 88 tip serileri, drive fuse hızlı sigorta tipi, Ferrule Tipi: FWA FWC FWH FWK FWJ FWP FWS FWL FWX serileri

Kuzey Amerikan Tipi sigorta bussmann FWA FWH FWJ KAC KBC serisi

Kare gövde tipi seriler ile AC ve DC sürücüler, DC baralar, güç dönüştürücüler, yarı iletken elamanların kullanıldığı makine ve cihazlar, kondansatör koruma,bussmann sigorta kutusu ve soft starter gibi endüstriyel ve genel amaçlı bir çok uygulamada kullanılmaktadırlar.

Modüler Sigorta Yuvaları :  Yuvalar global modüler sigorta yuvası

Bussmann bloklar tip 4421 ve 4515, CC sınıfı BC ve BCCM serileri, Tip M ve sınıf G CC sınıfı BG yada G serisi TİP M ve sınıf G BH serileri CC sınıfı Tip M BM serileri bussmann aksesuarlar

Silindirik ve İngiliz Tipi Sigortalar: Silindirik sigorta İngiliz BS 88 Düşük Gerilim Tipi, Ac,AD,BC,BD,CD,DD,ED,EFS BS 88 SSD,NSD,ESD,BS 88 serileri stoklarımızda bulunmaktadır.

Din DIN Still Tip D ve Neozed, D16 D27 D33 D125 Tip D NZ01 ve NZ 02 tip D0 serileri

Ferrule Class Serisi :

HRC Form II akım sınırlama sigorta tipi serileri

HRCI Miscellaneous Tip K sigorta serileri

HRCI Endüstriyel Tip : CIF 06 HRCI-CB ve CIF 21 HRCI – CA serileri

HRCI – J Fast acting sigorta serileri

NH HRC Kare Tipi NH ve NH HRC ile aydınlatma ısıtma motor koruma trafo motor ve diğer endüktif yüklerin sebep olduğu aşırı akımlara karşı koruma endüstriyel ve rutin genel amaçlı bir çok uygulamada kullanılmaktadır.

Fotovoltaik Sistemler için Sigortalar: 10×38 mm serisi 14×51 serisi solar pvm mini sigorta serisi fotovoltaik SPD parafudrlar NH1 boy serileri XL boy serisi Qick speck solar kutular fotovaltaik sistem içerisinde kullanılmaktadır.

Orta Gerilim Sigortalar: BBU Borik asit sigorta tipi serisi, OEFMA tipi serisi, trafo koruma amaçlı DIN boyutlandırılmış IEC sigorta sigorta tipi serileri

E-rated tipi AB,AD, AM ve CAV, ECL 055  ECL 155 JCD JCW JCQ JCX JCY JDZ MV055 ile güç ve dağıtım trafolarını korumak orta gerilim fiber devre koruma orta gerilim anahtarların korunması gibi birçok orta gerilim uygulamasında kullanılmaktadır.

Güç Dağıtım Blokları : PDB serileri 175 A amperden 310 A Ampere ve 600 Vac/dc UL 1953 690 Vac IEC ile endüstriyel ve mekanik otomasyon sahasında uygulamalarda kullanılmaktadır.

Raylı Sistem Uygulamaları: Güç ve Dağıtım alanlarında

Hafif raylı sistem uygulamalarında FWK FWL kontaktörler 2d serileri kullanılmaktadır.

FUSIBLES LAC : Fusibles lac sigorta geniş aralıkta nominal akım ve gerilim değerlerine çeşitli boyutlara ve çalışma tiplerine sahip sigortaları ve klips ve sigorta yuvaları uygulama için devre koruma çözümleri sunar. Bussmann sigorta ve bussmann silindir sigorta çeşitleri

KONDANSATÖRLER:

Electronicon ve Itelcond

SSR SENSÖRLER: Celduc relais solid state relays SSR sensörleridir.

Ningbo CSR Times Transducer TEG

FANLAR: Jamicon Adda

Jamicon DC Fanları, 12VDC’den 48VDC’a kadar çalışma gerilimine, 900d/d’dan 13000d/d hıza ve 1.27CFM’den 168.9CFM hava akışına, AC Fanlar ise 110VAC’den 240VAC’ye kadar çalışma gerilimine, 1400d/d’dan 2900d/d hıza 13.46CFM’den 196CFM hava akışına sahip olup çok çeşitli boyutları ile soğutma uygulamalarında kullanılmaktadırlar.

Adda DC Fanları, 5VDC’den 48VDC’ye kadar çalışma gerilimine, 1450d/d’dan 18000d/d hıza ve 0.1CFM’den 250.02CFM hava akışına, AC Fanları ise 115VAC’den 230VAC’ye kadar çalışma gerilimine, 1350d/d’dan 3400d/d hıza ve 15CFM’den 1200CFM hava akışına sahip olup çok çeşitli boyutları ile soğutma uygulamalarında kullanılmaktadırlar. Ayrıca Adda termal modüller ve LED serileri üretimi de yapmaktadır.

DC KONTAKTÖR ve AKÜ SOKETLERİ: 

Albright International, 1946 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Merkez ofisi İngiltere’de olan Albright’ın, Çin ve Litvanya’da olmak üzere en yüksek kalite standartlarında üretim yapan iki fabrikası Fransa, Almanya ve Japonya’da ise satış ofisleri bulunmaktadır. DC kontaktör üretimi yapan Albright, Dünya çapındaki acenta ve temsilcilikleri ile uluslar arası bir ürün tedarikçisidir.

Anderson Power Product (APP), 1877 yılında madencilik ve demiryolu endüstrilerine ürün tedarik etmek amacıyla kurulmuştur. Merkez ofisi ABD’de olan APP’nin Avrupa, Asya, Çin ve Tayvan’da merkezleri olup, yüksek güçlü soket ve aksesuarları dizaynı ve üretimi alanında endüstriyel bir lider konumundadır.

Proconect, çeşitli uygulamalar için elektrikli endüstriyel bağlantı ekipmanları üreten fransız bir firmadır.

DC/DC KONVERTÖR & KONTROL KARTLARI:

Absopulse

Amantys

Semikron

LMY Beijing

Bussmann silindir sigorta, silindir sigorta eaton bussmann

ULTRAKAPASİTÖRLER: Maxwell technologies

Röle Solenoid Bobinler : Kuhnke Kendrion ve Tele

Eaton Bussmann firması özellikle genel amaçlı bussmann US sigortalar, genel amaçlı IEC sigortalar, yarı iletken sigortalar, yük ve HVAC ayırıcılar, bussmann orta gerilim sigortalar, bussmann yüksek gerilim sigortaları, bussmann protestor DC sigortalar, ultra güvenli sigorta yuvaları, NH sigortalar, minyatür / cam sigortalar, parafudr / surge koruma cihazları konusunda uzmanlaşmıştır.

Bussmann Eaton C10G6 6A Sigorta Bussmann fwp-80A22f Fişek tipi sigorta Bussmann 170M1564 50A NH000 Hızlı Bıçaklı Sigorta Cooper bussmann buşonlu sigorta 6A DII gE E27 NH1 32-160A DC BIÇAKLI TİP SİGORTA YUVASI 1 KUTUPLU DC PARAFUDUR. BUSSMANN 170 M1365 Sigorta Sigorta · Motor · Akü / Pil · LCD · LED · Solar Panel / Rüzgar Tribünü · Kristal · Rezonatör · NTC Termistör · Varistör · Entegre Soketi · Sensörler · Buton / Anahtar. Bussmann 170M4018 Elektrik Güvenliği Sigortaları Cooper Yüksek Hızlı Sigorta. Uygulama. Cooper Bussmann 170M Elektrikli Güvenlik Sigortaları, 170M Bussmann 170M1418 125A Tabana Montaj Hızlı Sigorta.Bussmann IGBT MDL 1 bussmann cam sigorta

BUSSMANN SİGORTA

hızlı sigorta bussmann, silindir sigorta bussmann, eaton bussmann sigorta silindir ve düz yuvarlak bussmann bussmann sigorta 

daha fazlası için info@technomarket.info.tr