Zaman – Triger Kayışlar

Project Details

Categories:
Çelik Telli Zaman Triger Kayışlar
Standart Çelik Telli Zaman Kayışları ve Kaplamalı Zaman Kayışları
Standart zaman kayışları, metrik ve İngiliz ölçü birimindeki trapez veya eğri çizgisel diş formlarıyla güvenilir senkronize bir taşıma ve doğrusal hareket sağlarlar.
Kılavuz Entegre Edilmiş Zaman Kayışları
Kendinden kılavuzlu zaman kayışlarında kalıptan entegre olarak çıkarılmış yönlendiriciler vardır ve uzun, dar kayış uygulamalarında veya ürünlerin yan taraflara yüklendiği durumlarda etkili ve güvenilir takip sağlar.
Kuru Gıda Uygulamaları için Zaman Kayışları
Technomarket çeşitli gıda prosesleri için aramid takviyeli zaman kayışları sunmaktadır. Bu kayışlar, Avrupa Birliği mevzuatları kapsamında  kuru gıdaları paketleme ve seçme gibi uygulamalar için dizayn edilmiştir.
Bu mevzuatlardaki değişim nedeniyle diğer tüm gıda uygulamaları için uygun olmasına karşın hayvansal ve bitkisel yağlarla temas halinde olan 02 tip TPU malzemenin kullanılması artık uygun bulunmamaktadır. Hayvansal ve bitkisel yağların kayışla temas halinde olduğu uygulamalar için malzeme tip 22 olan TPU kayışlar kullanılmaktadır.
Yaş Gıda Uygulamaları için Zaman Kayışları
Yiyecek üretimi ve paketleme uygulamaları için aramit kortlu poliester TPU zaman kayışlarını sunuyoruz. Bu kayışlar nemli, yıkama işlemli ve yağlı koşullar içinde, ıslak ortamlarda gerçekleşen uygulamalar için tasarlandı. Kayışlarımız endüstriyel gıda ve paketleme iş kollarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Antistatik Zaman Kayışları
Antistatik kayışlar, statik yükün taşınan ürün üzerinde ters bir etki yapabileceği uygulamalar için tasarlanmışlardır. Belirli alanlarda kullanılan kayışlar, çelik kortlarla takviye edilmiştir ve diş ile taşıma tarafı ISO 9563 uyumlu antistatik kumaşla kaplıdır.
Özel Uygulamalar için Zaman Kayışları
Pek çok uygulamada koşulları ortam belirler. Özellikle eş zamanlanmış taşıma ve doğrusal konumlama için zamanlama kayışı kullanılan durumlarda geçerlidir. Pek çok uygulamada, daha güçlü teller, alternatif malzemeler veya renkler, ilave kalınlıklar ya da artmış sürtünme için yüzey iyileştirme kaplamaları ve daha başka koşullar gerekir.
Aşındırıcı ortamlar için zaman kayışları
Daha ağır yükler için kayışlar
Mekanik parçalar için zaman kayışları
Leke bırakan uygulamalarda beyaza alternatif olarak siyah kayışlar
Daha küçük kasnak uygulamaları için zaman kayışları
Yuvarlak örgü makineleri için zaman kayışı
Isıya dirençli kaplanmış zaman kayışları
Sonsuz Esnek Kayışlar
Geniş Zaman Kayışları
ve daha fazlası için info@technomarket.info.tr