Plastik Modüler Bant

Project Details

Categories:
Plastik Modüler Bant
Lavaş dinlendirme yuvarlak kayışları
Plastik Modüler Konveyör Bant;
Modüler bantlar özel imalat ve enjeksiyon plastik modüllerin birleştirilmesi ve aralarına mukavemetli pimlerin geçirilmesi ile oluşturulan yeni
teknoloji plastik konveyör bantlardır. Genellikle daha uzun ömürlü taşıma, kolay bakım ve maksimum hijyen için üretilmiş ürünlerdir.
Plastik modüler bantlar, dişli sistemleri sayesinde, eski konveyör bantlarda kullanılan gergili sistemleri de ortadan kaldırmıştır. Plastik Modüler bantlar her sektörde kullanılabilirler ve en zor şartlarda bile bir çözüm sunabilirler. En büyük özelliği istenilen malzemede basılabildiği için her durumda (aşınma, sürtünme, sıcaklık, asit, kimyasal vb.) güçlü bir dirence sahiptir. Bu sebeple de çok uzun ömürleri vardır.
Modüler bantlar (modüler hasır bant) yüksek kalite enjeksiyon kalıp teknolojisi ile üretilen modüllerin birleşmesinden oluşmaktadır. Modül yüzeyleri uygulamaya göre tamamen kapalı yada özellikle soğutma yada kurutma hatlarında %88’e kadar açık şekilde olabilirler. Lavaş soğıtma hatlarında yada örneğin lavaş dinelndirme hatlarında kullanılabilir

 

Modüler Bant Dişliler;
Plastik Modüler Bant Dişlisi özel olarak enjeksiyon kalıp teknolojisi ile üretilmiştir. Dizaynı sayesinde şafta çok rahat bir şekilde oturur ve özel düzgün ve yuvarlak yapısı sayesinde arasına küçük ürün parçacıkları girmesini engeller. Kalıp dışında özel machined denilen işleme dişli üretilmeside mümkün.
Pimler yanal mukavemeti sağlayarak bantın düzgün şekilde birleşmesini sağlamaktadır.
intralox – regina – movexii – habasit – modutech – plastlink – magris – eurobelt – işçimenler modutech – yuvarlak lavaş dinlendirme kayışlarıda portföyümüzde bulunur.
Modüler Hasır Plastik Bant ve daha fazlası için info@technomarket.info.tr